Szukaj na stronie:
Newsletter:
Logowanie
Wersja PL
Wersja ENG
Nowości
Nowości
NOWY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z ANGIELSKIEGO od 2012!NOWY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z ANGIELSKIEGO od 2012!   22.07.2011
Większość uczniów klas trzecich gimnazjum będzie zdawać egzamin gimnazjalny na poziomie rozszerzonym. Jedynie uczniowie, którzy nie uczęszczali na zajęcia z języka angielskiego w szkole podstawowej będą podchodzić do tego egzaminu na poziomie podstawowym.

NOWA MATURA USTNA Z ANGIELSKIEGO od 2012!NOWA MATURA USTNA Z ANGIELSKIEGO od 2012!   22.07.2011
Od 2012r. wszyscy maturzyści będą podchodzić do ustnego egzaminu w nowej formie. Nowy egzamin przewiduje jeden poziom zaawansowania dla wszystkich zdających. Zmiany nie stanowią rewolucji w nauczaniu języka, wynikają bowiem z reformy programowej z 2009 roku, ale wymagają zaznajomienia się z nowymi typami zadań i formatem egzaminu.

KURS – JĘZYK NIEMIECKI W PRACYKURS – JĘZYK NIEMIECKI W PRACY   22.07.2011
1 maja 2011 roku nastąpiło oficjalne otwarcie rynków pracy przez Niemcy i Austrię dla obywateli ośmiu nowych państw UE z Europy Środkowej. Osoby wyspecjalizowane w branży budowlanej i informatycznej mają ogromne szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy na niemieckim rynku. Poszukiwane są popularne również do tej pory opiekunki do dzieci i osób starszych. Według ekspertów za Odrę wyemigruje około 400 tysięcy Polaków.

KURS DLA PILOTÓW I PERSONELU LOTNICZEGO – ICAOKURS DLA PILOTÓW I PERSONELU LOTNICZEGO – ICAO   22.07.2011
Zgodnie ze zmianą 164 do Załącznika 1 do Konwencji Chicagowskiej, polskie władze lotnicze zobowiązane są do przeprowadzenia egzaminów sprawdzających stopień biegłości lotniczego języka angielskiego wśród pilotów wykonujących międzynarodowe operacje lotnicze oraz kontrolerów ruchu lotniczego, w zakresie znajomości standardowej frazeologii radiotelefonicznej oraz umiejętności posługiwania się językiem potocznym w sytuacjach standardowych jak i nietypowych, w sposób adekwatny do wymagań Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego (ICAO).

NOWY KURS DLA ZAWODOWYCH ŻOŁNIERZY – STANAG 6001NOWY KURS DLA ZAWODOWYCH ŻOŁNIERZY – STANAG 6001   22.07.2011
Rozszerzamy naszą ofertę o kursy języka angielskiego według wymogów STANAG 6001. Zainteresowani to zawodowi żołnierze i pracownicy wojska skierowani przez Departament Nauki i Szkolnictwa Wojskowego MON. Kursy na 1. i 2. poziomie trwają 590 godzin, a na 3. poziomie 620 godzin.

szko³a jêzyka obcego

Strona główna  |   O nas  |   FAQ  |   Aktualności  |   Nowości  |   Kontakt
© YLC - Your Language Courses  |  Prawa zastrzeżone  |  2011  |  Projekt i wykonanie: Bla-Art
YouTubeFacebookTwitter