Szukaj na stronie:
Newsletter:
Logowanie
Wersja PL
Wersja ENG
Kursy językowe
Oferta całoroczna
Język Angielski
Język Niemiecki
Język Hiszpański
Język Francuski
Język Włoski
Język Rosyjski
Język Norweski
Język Szwedzki
Język Chiński
Język Polski dla obcokrajowców
Cennik
O podręcznikach
Kursy językowe

Posługiwania się językami obcymi, a zwłaszcza angielskim, jest dziś wymagana wszędzie. TwojeKursyJęzykowe uczą komunikacji i umiejętności użytkowych w języku obcym, dopasowanych do poziomów przyjętych przez Radę Europy, od A1 do C2 (Poziomy umiejętności językowych wg wytycznych Rady Europy).

Struktura TwoichKursówJęzykowych, ich długość i czas trwania odzwierciedlają potrzeby klientów w różnym wieku i o różnym stopniu umiejętności. Naukę języka można kontynuować przez lata, osiągając coraz wyższą sprawność językową, lub tylko wybrać jeden etap potrzebny w konkretnym czasie do określonego celu (Tabela samooceny).

Zajęcia prowadzone są w oparciu o praktyczną komunikację i konwersację w języku obcym. Programy nauczania, materiały i pomoce dydaktyczne dostosowane są do indywidualnych potrzeb i zainteresowań naszych odbiorców. Przez cały czas trwania kursu nasi lektorzy czuwają nad indywidualnymi postępami uczących się, udzielają fachowych wskazówek, motywują, zachęcają do nauki. Do stosowanych przez nas metod nauczania języka obcego dołączyliśmy także elementy metody Callana, cieszącej się dużą popularnością wśród wielu naszych klientów.

Oferujemy naukę grupową i indywidualną, jak również kursy specjalne na zmówienie odbiorcy. Dla grup jednorodnych, poza rozwijaniem umiejętności praktycznego stosowania języka obcego w życiu codziennym, uczymy także posługiwania się językiem obcym w rozmaitych sytuacjach zawodowych.

Pośród TwoichKursówJęzykowych można wybrać formy ściśle określone zadaniowo, realizowane w krótkich odcinkach czasu, takie jak: lekcje przygotowujące do matury, kursy uczące technik egzaminacyjnych do konkretnego egzaminu językowego, czy lekcje indywidualne.

TwojeKursyJęzykowe uwzględniają potrzeby najmłodszych odbiorców; poprzez zabawę uczymy dzieci od lat 3, które nie potrafią jeszcze pisać ani czytać. Wielu naszych odbiorców to uczniowie szkół podstawowych w wieku od 6 do 13 lat. Celem tych kursów jest systematyczna nauka języka, kształcenie i rozwijanie umiejętności nieskrępowanego posługiwania się językiem obcym. Program kursów i sposób prowadzenia zajęć uwzględnia specyfikę pracy z dziećmi, łączy naukę z zabawą i grą. Zajęcia odbywają się w grupach do12 osób. Nauka odbywa się na kilku poziomach zaawansowania.

W naszej ofercie TwoichKursówJęzykowych znajdą Państwo oferty kursów języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, norweskiego, szwedzkiego i chińskiego.

szko³a jêzyka obcego

Strona główna  |   O nas  |   FAQ  |   Aktualności  |   Nowości  |   Kontakt
© YLC - Your Language Courses  |  Prawa zastrzeżone  |  2011  |  Projekt i wykonanie: Bla-Art
YouTubeFacebookTwitter