Szukaj na stronie:
Newsletter:
Logowanie
Wersja PL
Wersja ENG
Kursy językowe
Oferta całoroczna
Język Angielski
Kursy Standardowe
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla dorosłych
Kursy Egzaminacyjne
Kursy Specjalistyczne
Kursy Wakacyjne
Język Niemiecki
Język Hiszpański
Język Francuski
Język Włoski
Język Rosyjski
Język Norweski
Język Szwedzki
Język Chiński
Język Polski dla obcokrajowców
Cennik
O podręcznikach
Kursy językowe / Język Angielski / Kursy Standardowe

Kursy standardowe odbywają się w grupach od 6 do 10 osób lub indywidualnie. Zajęcia prowadzone są na 4 poziomach zaawansowania: od poziomu początkującego do średnio-zaawansowanego metodą komunikacyjną lub Direct Method for English. Po poziomie średnio-zaawansowanym i wyższym zalecamy kontynuowanie nauki na kursach egzaminacyjnych, indywidualnych lub rozpoczęcie konwersacji z native speaker’em. Dodatkowo na poziomie podstawowym istnieją grupy "od podstaw" – dla osób, które nigdy nie miały nigdy kontaktu z językiem, oraz grupy "wiecznie początkujących" – dla osób, które zaczynały już kiedyś naukę języka, ale nie klasyfikują się na 2-gi semestr.

Na zajęciach rozwijane są wszystkie umiejętności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Jednak już od pierwszych semestrów szczególny nacisk kładziemy na komunikację ustną i rozwijanie słownictwa.

Kursy standardowe są najbardziej popularną formą nauki języka. Jednak osoby, które potrzebują intensywniejszej pracy z gramatyką, mówieniem, czy też słownictwem specjalistycznym, zapraszamy na odpowiedni kurs egzaminacyjny, specjalistyczny bądź konwersacje z native speaker’em.

Zajęcia indywidualne są najbardziej elastyczną formą kursu językowego. Uczeń sam decyduje o dniach, godzinach i miejscu zajęć. Program również dobierany jest indywidualnie do wymagań i potrzeb ucznia.

W przypadku tego kursu można elastycznie zmieniać intensywność, a także w trakcie modyfikować program zajęć.

W koszt kursu wliczona jest bezpłatna kwalifikacja. Odbywa się ona przed rozpoczęciem zajęć w celu ustalenia poziomu ich zaawansowania. Kwalifikacja jest podstawą do dobrania dla ucznia odpowiedniego programu zajęć i materiałów, z których będzie korzystał podczas kursu.

Kwalifikacja przeprowadzana jest w miejscu dogodnym dla ucznia.

szko³a jêzyka obcego

Strona główna  |   O nas  |   FAQ  |   Aktualności  |   Nowości  |   Kontakt
© YLC - Your Language Courses  |  Prawa zastrzeżone  |  2011  |  Projekt i wykonanie: Bla-Art
YouTubeFacebookTwitter